Nabízíme následující softwarové vybavení pro skenování a rozpoznávání textů naskenovaných dokumentů a formulářů:

A. Programy pro rozpoznavaní textů a formulářů od firmy ABBYY
B. Výkoný skenovací program QuickScan Pro od EMC Captiva s těmito vlastnostmi:

 

 

A. programy pro rozpoznávání textů a formulářů od firmy ABBYY:

Program Fine Reader – celostránkové OCR (Optical character recognition) světových parametrů. Nová, vylepšená verze ABBYY FineReader 12 (ESD) je přesný a produktivní skenovací a OCR software pro rozpoznávání textu a převod dokumentů. Toto intuitivní OCR řešení eliminuje přepisování a snižuje námahu a náklady na převod dokumentů na informace, které lze upravovat a prohledávat.  Cena 3.070,- Kč (upgrade 2.120,- Kč).
Síťová verze ABBYY FineReader 12 Corporate je ideálním řešením pro zjednodušení zpracování dokumentů mezi pracovními skupinami ve firmě, státní správě a akademické sféře. Cena 6.570,- Kč za jednu licenci (v rozmezí 1-5 licencí), pro větší počet licencí se informujte o množstevních slevách. Výhodné je pořízení tzv. konkurenční licence, kterou lze instalovat na všechna PC v síti - software však může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

ABBYY PDF Transformer+  program pro konverzi souborů do/z PDF/MS Wordu, digitální podpisy PDF a mnoho dalších úprav PDF souborů - včetně OCR, za velmi příznivou cenu. Cena 1.840,- Kč (personalisovaná licence, 1-5 ks)

Pro tyto produkty je možné získat speciální ceny pro školství či zakoupit slevněný upgrade.
Pro vlastníky programů Abbyy FineReader, PDF Transformer+ a Recognition server provedeme školení pracovníků, včetně správné správných postupů při skenování dokumentů.

FlexiCapture – program vhodný pro rozpoznávání např. ručně psaného písma, čárového kódu či zašktávacích boxů ve formulářích. Aplikace ABBYY FlexiCapture 9.0 je vysoce inteligentním, přesným a dostupným softwarem pro zachycování dat a zpracování formulářů. Nabízí jediný vstupní bod pro automatický převod toku různých formulářů a dokumentů všech struktur a komplexností užitečná a přístupná data, připravená k exportu do jakékoli obchodní aplikace a databáze.
Recogniton server – je aplikace pro rozpoznávání, verifikaci a indexaci většího množství dokumentů v sítích. Pokud potřebujete řešení pro automatizaci procesů OCR a konverzi dokumentů  je ABBYY Recognition Server ideální volbou. Toto silné a výkonné serverově založené řešení je vytvořeno pro zpracování středních až velkých objemů dokumentů ve velkých útvarech a podnicích. Může být postaveno také jako samostatný program, a jako integrovaná součást třetího systému, jako DMS, RMS a elektronický archivační systém s těmito vlastnostmi:

  • Vytváření elektronických archívů a digitálních knihoven
  • Zachycování dokumentů Front-End pro systémy ECM
  • Každodenní služba OCR
  • OCR pro Google Search Appliance™
  • OCR IFilter pro Microsoft® Office SharePoint® Server a vyhledávání Windows® 

Ceny těchto dvou produktů se stanovují podle počtu zpracovanýcm stran za rok. Všechny ceny na našich stránkách jsou uvedeny bez 21% DPH.

 

B. Výkoný skenovací program QuickScan Pro od EMC Captiva s těmito vlastnostmi:

EMC Captiva QuickScan je program pro skenování běžné dokumentace, kterou umí digitalizovat rychle a přesně včetně její indexace. Při skenování  umožňuje pořizovat dokumenty v dávkách,  prohlížet automaticky oddělené dokumenty či soubory upravit před jejich exportem do běžných formátů. Toto skenovací řešení může být také snadno integrováno do systémů pro správu dokumentů, sloužící jako skenovací modul pro získávaní digitalizované dokumentace či pro vylepšení pořízených obrazů vstupujícich do redakčního systému. Captiva QuickScan Pro je tedy skenovací aplikace pro malé a střední organize, ale stejně tak je i vhodná pro digitalizaci velkých objemů dokumentů, kde není nutné vytěžování textových dat.
Program je kompatibilní s více než 400 typů skenerů.  Má tyto základní vlastnosti:

• filtry pro vylepšení obrazu - zlepšení čistotu obrazu, čitelnosti písma a odstranění prázdných stránek
• rozpoznání čárových kódů,
• automatické pojmenovávání dokumentů
• pořizování vícestránkových dokumentů – spojování vícestránkových dokumentů, a odstraňování nebo vkládání obrázků do vícestránkových dokumentů
• obrazové anotace – označení textů, Sticky Notes
• skenovací profily – lze povolit ad hoc skenování pro více uživatelů, nastavení různých skenovacích profilů podle typů dokumentů
• SharePoint konektivita

Cena základní verze programu je 15.512,- Kč, příp. 559 € (verze L1), včetně roční podpory. Cena je stanovena podle výkonosti připojeného skeneru (Level 1 – 3)

Práci s uvedenými programy vám rádi předvedeme.

 

 

Ceník | Služby | Hardware

Imaging Systems spol. s.r.o. © 1996 - 2015
Web created by web developers Martin Gabriel and Katerina Konarovska
Skenování a digitalizace dokumentů, Praha 3, Jiřího z poděbrad. Imaging Systems s.r.o. Skenování a rozpoznávání textu a formulářů,, v Praze 3, elektronocké archivy a databáze, elektonická forma dokumentů. OCR, ICR, OMR. Archivace a skenování výkresů, fotografíí, velkých i malých formátů. Praha 3, Jiřího z poděbrad. Prodej scanerů. Imaging Systems s.r.o. v Praze 3