Přehled o nabízených službách v oblasti digitalizace papírových dokumentů

S tím, jak je možné v posledních letech více komunikovat s úřady pomocí např. datových schránek, používat elektronický podpis při zasílání faktur nebo obchodních nabídek či využívat výpočetní techniku jako jsou tablety a chytré telefony, je digitalizace papírových dokumentů stále pohodlnější a rychlejší cestou k zvýšení orientace ve velkém množství dokladů, formulářů, dodacích listů a faktur, které se objevují v kancelářích a provozovnách všech podnikatelů.

Hlavní nabídku firmy Imaging Systems s.r.o. proto tvoří služby - především skenování běžných kancelářských a firemních dokumentů (faktur, smluv, účetnictví, vizitek a všeho ze šanonů), výkresů a projektové dokumentace či map a tvorba elektronických archivů, v naší nabídce naleznete také potřebné programové vybavení pro skenování a rozpoznávání dokumentů. Z oblasti hardware pak nabízíme několik ověřených a specializovaných zařízení pro skenování nejrůznějšách druhů dokumentů a výkresů.

Cenová nabídka skenování nebo OCR - rozpoznávání textů dokumentů a formulářů (OCR + ICR + OMR) a pro jejich převod do databází či textových editorů,  je uváděna vždy pouze orientačně, neboť závisí na počtu zpracovávaných stran, jejich stavu a uložení, sešití a na dalších potřebných pracech nutných k přípravě dokumentů ke skenování a jeho následnému zařazení do elektronického archivu.

Jako autorizovaný partner firmy Abbyy nabízíme programy pro rozpoznávání naskenovaných textů a formulářů. Programy nejen dodáme, ale poskytujeme i technický support pro jejich používání, včetně toho, jak správně digitalizovat dokumenty pro dosažení co nejlepšího výsledku při jejich zpracování. Pro vlastníky programů Abbyy FineReader, PDF Transformer+ a Recognition server provedeme školení pracovníků.

Imaging Systems spol. s.r.o. © 1996 - 2015
Web created by web developers Martin Gabriel and Katerina Konarovska
Skenování a digitalizace dokumentů, Praha 3, Jiřího z poděbrad. Imaging Systems s.r.o. Skenování a rozpoznávání textu a formulářů,, v Praze 3, elektronocké archivy a databáze, elektonická forma dokumentů. OCR, ICR, OMR. Archivace a skenování výkresů, fotografíí, velkých i malých formátů. Praha 3, Jiřího z poděbrad. Prodej scanerů. Imaging Systems s.r.o. v Praze 3